Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Xlator - Encyklopedia S60 Java - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Kuba Farbisz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.11.2010
Rozmiar: 11,2 MB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 1041

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Xlator - Encyklopedia S60 Java - Mobile

Xlator - Encyklopedia to nie zwykle przydatna aplikacja, która może zastąpić prawdziwy słownik. Ilekroć zdarzała się sytuacja, że potrzebowałeś skorzystać ze słownika i to często w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki aplikacji Xlator sprawdzisz definicję każdego słowa szybko i bezproblemowo. Wystarczy zainstalować aplikację a następnie dodać interesujący nas zbiór haseł, który zajmuje średnio od 3 do 12 MB - w prawdzie nie jest to mało jak na zwykły telefon nie mniej jednak, należy pamiętać o tym, że bazy haseł są rozbudowane a samych zbiorów jest naprawdę dużo. Dla prostego porównania, zwykły słownik językowy zakupiony w sklepie posiada około 50-60tyś. haseł podczas gdy Xlator posiada ich niespełna 130tyś. Aplikacja jest udostępniona całkowicie za darmo. Zarówno na naszej stronie POBIERZ.PL jak i stronie autora można pobrać aplikację Xlator w wersji dla telefonów z JAVA, Symbiana S60v2 oraz S60v3.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Słowniki

 • DrugCode

  DrugCode to bardzo fajna i humorystyczna aplikacja, która pozwala na generowanie kodów i szyfrów jakimi posługują się dilerzy narkotyków.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 4.00 (S60 1st)

  Obszerny słownik języka Angielskiego, który będzie bardzo przydatny dla osób uczących się języka.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 2.70 (S80)

  Obszerny słownik języka Angielskiego, który będzie bardzo przydatny dla osób uczących się języka.

 • DailySpanish

  DailySpanish stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielskiego z Hiszpańskimi tłumaczeniami, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

 • MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket PC 5.50.92

  Słownik MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket jest nie zwykle bogatą aplikacją w zasadzie pod każdą platformę systemów mobilnych. Jednak tutaj opisany program dotyczy systemów windows mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Xlator - Encyklopedia S60 Java - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ