Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SlovoEd Express Polish Dictionaries - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Paragon Software Group
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 292 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2327

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SlovoEd Express Polish Dictionaries - Mobile

              SlovoEd Express to wszechstronna aplikacja pracująca na systemach Symbian OS, z której pomocą przetłumaczymy polskie wyrazy na jeden z ośmiu dostępnych języków.  Program posiada w swojej bazie około 230 tys. słówek, wystarczy wprowadzić interesujący nas wyraz a w wynikach wyświetli się propozycja słówka w wybranym języku tj. angielskim, niemieckim, greckim, włoskim, portugalskim, rosyjskim oraz hiszpańskim. Niestety menu aplikacji SlovoEd Express nie jest po Polsku a sam program wymaga połączenia z internetem. Producent udostępnia swój program w wersji Trial zatem SlovoEd Express całkowicie za free nie jest dostępny. Aby skorzystać z opcji SlovoEd Express download I za darmo pobrać aplikację, kliknij przycisk pobierz teraz poniżej. Sprawdź również inne aplikacje z kategorii Słowniki.

Podobne Słowniki

 • Pocket Oxford English Dictionary Symbian UIQ 3

  Popularny słownik języka angielskiego. Aplikacja wyróżnia się dużą ilością zwrotów w bazie danych oraz przejrzystymi definicjami idiomów.

 • Best Kamasutra version 1.00 Windows Mobile

  Ciekawa aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości. Program zawiera 605 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 4.10 (UIQ 3)

  Obszerny słownik języka Angielskiego, który będzie bardzo przydatny dla osób uczących się języka.

 • DictionaryPolish2

  DictionaryPolish2 stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik Polsko-Angielski.

 • DailyGerman

  DailyGerman stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielsko-Niemieckiego, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SlovoEd Express Polish Dictionaries - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ