Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Oxford English Dictionary Symbian UIQ 3 - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Mobile Systems
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.9 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 2535

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Pocket Oxford English Dictionary Symbian UIQ 3 - Mobile

             Pocket Oxford English Dictionary to kolejna przydatna aplikacja stworzona na systemy Symbian OS, która pozwoli nam na tłumaczenie rozmaitych zwrotów angielskich. Program posiada sporą bazę przejrzystych definicji idiomów, wyposażono go także w połączenia tematyczne z poszczególnymi hasłami. Niestety menu aplikacji Pocket Oxford nie jest po Polsku, jednak osobie, która ma zamiar korzystać z tego słownika z pewnością nie sprawi to większego problemu. Producent aplikacji zdecydował się udostępnić programu Pocket Oxford English Dictionary za free, jednak w wersji Adware obciążonej niepotrzebnymi reklamami.  
Jeżeli chcesz wypróbować aplikacje Pocket Oxford skorzystaj z downloadu za darmo, klikając pobierz teraz poniżej. Polecamy także sprawdzenie innych słowników w naszym serwisie.

Podobne Słowniki

 • DictionaryPolish2

  DictionaryPolish2 stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik Polsko-Angielski.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 2.70 (S80)

  Obszerny słownik języka Angielskiego, który będzie bardzo przydatny dla osób uczących się języka.

 • LingvoSoft Dictionary 2008 French - Polish 4.1.88 (Pocket PC)

  LingvoSoft Dictionary 2008 jest typowym słownikiem francusko polskim, polsko francuskim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.

 • Xlator S60v2

  Xlator - Encyklopedia to nie zwykle przydatna aplikacja, która może zastąpić prawdziwy słownik. Ilekroć zdarzała się sytuacja, że potrzebowałeś skorzystać ze słownika i to często w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki aplikacji Xlator sprawdzisz definicję każdego słowa szybko i bezproblemowo.

 • LingvoSoft Talking Dictionary 2008 German - Polish (Pocket PC)

  LingvoSoft Talking Dictionary 2008 jest typowym słownikiem niemiecko polskim, polsko niemieckim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Oxford English Dictionary Symbian UIQ 3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ