Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MSDict Oxford Dictionary of Idioms Symbian OS Series 80 2.70 - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Mobile Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 575 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 360

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MSDict Oxford Dictionary of Idioms Symbian OS Series 80 2.70 - Mobile

                Aplikacja MSDict Oxford Dictionary of Idioms stworzona w tej wersji na potrzeby systemów Symbian OS to popularny słownik idiomów, który w swojej bazie zawiera ponad 5000 haseł. Co ciekawe, w MSDict po wprowadzeniu konkretnego hasła znajdziemy także przykłady jego użycia w pełnych zdaniach. Przydatna i praktyczna aplikacja, która nie wiele zajmuje a może być pomocna w nauce języka angielskiego. Warto dodać, że producent udostępnia swój program w wersji Trial tak więc MSDict Oxford Dictionary of Idioms nie jest za free. Menu aplikacji MSDict Oxford Dictionary of Idioms niestety po Polsku nie jest dostępne. Aby skorzystać z aplikacji MSDict Oxford Dictionary of Idioms użyj opcji download za darmo klikając pobierz teraz poniżej. W tej kategorii polecamy także inne słowniki.

Podobne Słowniki

 • DictionaryPolish2

  DictionaryPolish2 stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik Polsko-Angielski.

 • Xlator S60v3

  Xlator - Encyklopedia to nie zwykle przydatna aplikacja, która może zastąpić prawdziwy słownik. Ilekroć zdarzała się sytuacja, że potrzebowałeś skorzystać ze słownika i to często w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki aplikacji Xlator sprawdzisz definicję każdego słowa szybko i bezproblemowo.

 • DailySpanish

  DailySpanish stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielskiego z Hiszpańskimi tłumaczeniami, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

 • LingvoSoft Talking Dictionary 2008 German - Polish (Pocket PC)

  LingvoSoft Talking Dictionary 2008 jest typowym słownikiem niemiecko polskim, polsko niemieckim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 5.00 (S60 3rd)

  Obszerny słownik języka Angielskiego, który będzie bardzo przydatny dla osób uczących się języka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MSDict Oxford Dictionary of Idioms Symbian OS Series 80 2.70 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ