Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MSDict Oxford Dictionary of Idioms Symbian OS Series 60 4.0 - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Mobile Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 885 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 557

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MSDict Oxford Dictionary of Idioms Symbian OS Series 60 4.0 - Mobile

                Aplikacja MSDict Oxford Dictionary of Idioms stworzona w tej wersji na potrzeby systemów Symbian OS to popularny słownik idiomów, który w swojej bazie zawiera ponad 5000 haseł. Co ciekawe, w MSDict po wprowadzeniu konkretnego hasła znajdziemy także przykłady jego użycia w pełnych zdaniach. Przydatna i praktyczna aplikacja, która nie wiele zajmuje a może być pomocna w nauce języka angielskiego. Warto dodać, że producent udostępnia swój program w wersji Trial tak więc MSDict Oxford Dictionary of Idioms nie jest za free. Menu aplikacji MSDict Oxford Dictionary of Idioms niestety po Polsku nie jest dostępne. Aby skorzystać z aplikacji MSDict Oxford Dictionary of Idioms użyj opcji download za darmo klikając pobierz teraz poniżej. W tej kategorii polecamy także inne słowniki.

Podobne Słowniki

 • MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket PC 5.50.92

  Słownik MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket jest nie zwykle bogatą aplikacją w zasadzie pod każdą platformę systemów mobilnych. Jednak tutaj opisany program dotyczy systemów windows mobile.

 • LingvoSoft Dictionary 2008 French - Polish 4.1.88 (Pocket PC)

  LingvoSoft Dictionary 2008 jest typowym słownikiem francusko polskim, polsko francuskim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 2.50

  Cambridge Advanced Learner's Dictionary to obszerny i popularny słownik języka angielskiego na telefony z systemem Symbian OS. Cambridge Advanced zawiera około 170 tys. słów i zwrotów wraz z praktycznymi przykładami i zdaniami z wykorzystaniem danych słów.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 4.00 (S60 2st)

  Obszerny słownik języka angielskiego, który będzie bardzo przydatny dla osób uczących się języka.

 • mYDePeDict 0.1.2

  Jest to aplikacja dla telefonów komórkowych. Umożliwia korzystanie ze słowników Angielskiego - "Collins" oraz Niemieckiego - "Langenscheidt" firmy Young Digital Planet przy pomocy telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MSDict Oxford Dictionary of Idioms Symbian OS Series 60 4.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ