Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cambridge Advanced Learner's Dictionary 4.10 (UIQ 3) - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Mobile Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 4.9 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 514

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cambridge Advanced Learner's Dictionary 4.10 (UIQ 3) - Mobile

                  Cambridge Advanced Learner's Dictionary to obszerny i popularny słownik języka angielskiego na telefony z systemem Symbian OS. Cambridge Advanced zawiera około 170 tys. słów i zwrotów wraz z praktycznymi przykładami i zdaniami z wykorzystaniem danych słów. Program posiada wyszukiwarkę, która sama proponuje wyrazy po wpisaniu już pierwszych znaków, oraz obsługuje wyszukiwanie z symbolami. Hasła w słowniku zawierają również powiązania z innymi rekordami.

 Przed pobraniem programu, należy pamiętać, że wersja testowa udostępniona przez Producenta pozwala  na 30 dni darmowego użytkowania, po tym okresie aby korzystać z Cambridge Advanced Learner's Dictionary za free trzeba wykupić licencję. Menu aplikacji Cambridge Advanced nie jest po Polsku, jednak wyjątkowo w tej kategorii programów nie powinno to być znaczącą przeszkodą dla użytkownika. Jeżeli chcesz pobrać Cambridge Advanced Learner's Dictionary skorzystaj z downloadu za darmo, klikając poniższy przycisk pobierz teraz. Na naszej stronie znajdziesz również inne słowniki.

Podobne Słowniki

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 4.00 (S60 2st)

  Obszerny słownik języka angielskiego, który będzie bardzo przydatny dla osób uczących się języka.

 • Advanced Learner's Dictionary Pocket PC 5.50.92

  Advanced Learner's Dictionary z serii Cambridge stanowi bogaty słownik angielsko polski na telefon. Znajdziemy w nim aż około 170 000 słówek oraz zwrotów. Advanced Learner's Dictionary jest doskonałym narzędziem do nauki języka angielskiego.

 • SlovoEd Express Polish Dictionaries

  SlovoEd Express to wszechstronna aplikacja pracująca na systemach Symbian OS, z której pomocą przetłumaczymy polskie wyrazy na jeden z ośmiu dostępnych języków.

 • DictionaryPolish2

  DictionaryPolish2 stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik Polsko-Angielski.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 2.50

  Cambridge Advanced Learner's Dictionary to obszerny i popularny słownik języka angielskiego na telefony z systemem Symbian OS. Cambridge Advanced zawiera około 170 tys. słów i zwrotów wraz z praktycznymi przykładami i zdaniami z wykorzystaniem danych słów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cambridge Advanced Learner's Dictionary 4.10 (UIQ 3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ