Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cambridge Advanced Learner's Dictionary 2.50 - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Mobile Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 9.8 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 2783

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cambridge Advanced Learner's Dictionary 2.50 - Mobile

                  Cambridge Advanced Learner's Dictionary na Symbian OS to obszerny i popularny słownik języka angielskiego. Cambridge Advanced jako pełna wersja zawiera około 170 tys. słów i zwrotów wraz z praktycznymi przykładami i zdaniami z wykorzystaniem danych słów. Cambridge Advanced na urządzenia mobilne posiada wyszukiwarkę, która sama proponuje wyrazy po wpisaniu już pierwszych znaków, oraz obsługuje wyszukiwanie z symbolami. Hasła w słowniku zawierają również powiązania z innymi rekordami. Obecnie Cambridge Advanced na telefon jest jednym z najlepszych słowników do nauki języka.


Przed pobraniem programu, należy pamiętać, że wersja testowa udostępniona przez Producenta pozwala  na 30 dni darmowego użytkowania, po tym okresie aby korzystać z Cambridge Advanced Learner's Dictionary za free trzeba wykupić licencję. Menu aplikacji Cambridge Advanced nie jest po Polsku, jednak wyjątkowo w tej kategorii programów nie powinno to być znaczącą przeszkodą dla użytkownika. Jeżeli chcesz pobrać Cambridge Advanced Learner's Dictionary skorzystaj z downloadu za darmo, klikając poniższy przycisk pobierz teraz. Na naszej stronie znajdziesz również inne słowniki.

Kompatybilne modele wersji Cambridge Advanced portable:
Dostępny dla wszystkich wersji Symbian OS.

:::::: Poradnik instalacji Cambridge Advanced dla mobile ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Słowniki

 • Pocket Oxford English Dictionary Symbian UIQ 3

  Popularny słownik języka angielskiego. Aplikacja wyróżnia się dużą ilością zwrotów w bazie danych oraz przejrzystymi definicjami idiomów.

 • LingvoSoft Dictionary 2008 French - Polish 4.1.88 (Pocket PC)

  LingvoSoft Dictionary 2008 jest typowym słownikiem francusko polskim, polsko francuskim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.

 • Advanced Learner's Dictionary Pocket PC 5.50.92

  Advanced Learner's Dictionary z serii Cambridge stanowi bogaty słownik angielsko polski na telefon. Znajdziemy w nim aż około 170 000 słówek oraz zwrotów. Advanced Learner's Dictionary jest doskonałym narzędziem do nauki języka angielskiego.

 • Xlator S60v3

  Xlator - Encyklopedia to nie zwykle przydatna aplikacja, która może zastąpić prawdziwy słownik. Ilekroć zdarzała się sytuacja, że potrzebowałeś skorzystać ze słownika i to często w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki aplikacji Xlator sprawdzisz definicję każdego słowa szybko i bezproblemowo.

 • DictionaryPolish2

  DictionaryPolish2 stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik Polsko-Angielski.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cambridge Advanced Learner's Dictionary 2.50 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ