Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc BlueSync Symbian S80 1.00 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 217 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 230

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc BlueSync Symbian S80 1.00 - Mobile

               BlueSync zaprojektowany na telefony z systemem Symbian OS jest bardzo przydatnym rozwiązaniem, które automatycznie uaktualnia telefon o nowe wpisy do książki adresowej, kalendarza i listy spraw do załatwienia, przechowywane na komputerze. Synchronizacja przekazu odbywa się bezprzewodowo za pośrednictwem łącza Bluetooth. Nie ma konieczności instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania na komputerze. Wystarczy aplikacja Psiloc BlueSync, niestety nie po Polsku z Widcomm Bluetooth v3.0 lub wyższym.

Aby korzystać z BlueSync trzeba jedynie otworzyć go na telefonie z Symbianem, uruchomić Bluetooth i rozpocząć synchronizację z PIM. BlueSync nie jest za free, licencja tego programu to Adware. Narzędzie współpracuje z następującymi PIM-ami:

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook Express (książka adresowa)
Lotus Notes

Aby pobrać Psiloc BlueSync skorzystaj z downloadu za darmo, klikając pobierz teraz poniżej. W kategorii pozostałe aplikacje znajdziesz także inne ciekawe programy.

Podobne Pozostałe

 • Contacts Transfer 3rd Edition 3.02

  Contacts Transfer to funkcjonalny program służący do transferu całej bazy danych z kontaktami pomiędzy telefonami z systemem Symbian.

 • Placemaps 0.4

  Placemaps ułatwia odnajdywanie się za pomocą Google Maps.

 • CookingRice

  CookingRice to prosta i nie wielka aplikacja stworzona na Windows Mobile, która zawiera w sobie mnóstwo przepisów do przygotowanie ryżu.

 • iSpotter 1.2.1

  iSpotter to ciekawy program służący do rejestrowania i wykrywania lokalizacji iPhona.

 • AnySoftKeyboard 20110620

  AnySoftKeyboard to sprytna aplikacja, która pozwala na korzystanie z klawiatury ekranowej w różnych językach. Program został napisany na platformy Android i jest całkowicie darmowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc BlueSync Symbian S80 1.00 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ