Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc BlueSync Symbian S60 1.00 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Psiloc
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 221 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 256

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Psiloc BlueSync Symbian S60 1.00 - Mobile

               BlueSync zaprojektowany na telefony z systemem Symbian OS jest bardzo przydatnym rozwiązaniem, które automatycznie uaktualnia telefon o nowe wpisy do książki adresowej, kalendarza i listy spraw do załatwienia, przechowywane na komputerze. Synchronizacja przekazu odbywa się bezprzewodowo za pośrednictwem łącza Bluetooth. Nie ma konieczności instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania na komputerze. Wystarczy aplikacja Psiloc BlueSync, niestety nie po Polsku z Widcomm Bluetooth v3.0 lub wyższym.

Aby korzystać z BlueSync trzeba jedynie otworzyć go na telefonie z Symbianem, uruchomić Bluetooth i rozpocząć synchronizację z PIM. BlueSync nie jest za free, licencja tego programu to Adware. Narzędzie współpracuje z następującymi PIM-ami:

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook Express (książka adresowa)
Lotus Notes

Aby pobrać Psiloc BlueSync skorzystaj z downloadu za darmo, klikając pobierz teraz poniżej. W kategorii pozostałe aplikacje znajdziesz także inne ciekawe programy.

Podobne Pozostałe

 • LocateMe 0.5

  LocateMe pozwala w szybki sposób zlokalizować pozycję i pokazuje ją na mapie.

 • Best Kamasutra add-on version 1.00 UIQ

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS. Program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane.

 • Best Kamasutra version 2.00 S60 3rd edition

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS. Program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane.

 • FolderAlphabet 1.0

  Aplikacja FolderAlphabet na platformę windwos mobile jest wzbogaconą wersją już i tak wbudowanej w oprogramowanie do telefonu możliwości tworzenia folderów oraz katalogów.

 • Pocket KamaSutra Pocket PC

  Aplikacja Pocket KamaSutra for Pocket PC została stworzona na potrzeby urozmaicenia przygód seksualnych obojga partnerów. KamaSutra na telefon to bogaty zbiór propozycji wszystkich możliwych pozycji seksualnych, które zostały zaczerpnięte z indyjskiego traktatu Kamasutry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc BlueSync Symbian S60 1.00 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ