Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket KamaSutra Symbian OS - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Intorine
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 3,3 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 1888

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket KamaSutra Symbian OS - Mobile

               Aplikacja Pocket KamaSutra dla Symbian OS została stworzona na potrzeby urozmaicenia przygód seksualnych obojga partnerów. KamaSutra na telefon to bogaty zbiór propozycji wszystkich możliwych pozycji seksualnych, które zostały zaczerpnięte z indyjskiego traktatu Kamasutry. W KamaSutra mobile znajdziemy mnóstwo erotycznych animacji ukazujących najdziwniejsze pozycje seksualne.

 W aplikacji Pocket KamaSutra na urządzenia mobilne przykłady zostały przedstawione za pomocą ludzików z plasteliny, zatem nie pojawia się okazja na zgorszenie. Generalnie to niewielkie oprogramowanie na systemy SymbianOS zawiera 48 animowanych pozycji. Menu Pocket KamaSutra nie jest po Polsku, jednak tutaj przecież nie chodzi o czytanie;) Producent udostępnił wersję Trial, aby korzystać z programu Pocket KamaSutra w trybie pełna wersja należy wykupić licencję. Pocket KamaSutra możesz pobrać za free z naszej strony. Aby ściągnąć Pocket KamaSutra użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zobacz także inne programy z kategorii pozostałe.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v1
Nokia N-Gage, 3660, 3620, 3600, 3650, 7650
Sendo X, Siemens SX1

::::::: Symbian S60v2
Nokia N70, 6682, N90, 6680, 3230, 6681, 6670,
6260, 6630, 6620, 7610, 6600, Panasonic X700,
X800

:::::: Poradnik instalacji Pocket KamaSutra portable ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Pozostałe

 • Free Pocket Ruler 1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Free Pocket Ruler jest prostą i przydatną aplikacją wyświetlająca na naszym telefonie z Symbianem wirtualną linijkę. Dzięki temu, że miara umieszczona jest po obu stronach ekranu, szybkie odmierzanie staje się jeszcze dokładniejsze.

 • Wikipanion 1.0 (iPhone)

  Wikipanion to aplikacja służąca do przeglądania Wikipedii w iPhonie.

 • SKHexEd 1.0.50

  SKHexEd na systemy windows mobile jest bardzo pomocnym narzędziem przede wszystkim dla profesjonalnych graczy oraz dla programistów. Jest to aplikacja która umożliwia edycję plików heksadecymalnych.

 • Kapow 1.0

  Kapow to aplikacja pozwalająca na czytanie komiksów w formatach (CBR i CBZ) w iPhonie.

 • ConversionGoogler

  ConversionGoogler to ciekawa i praktyczna aplikacja stworzona na Windows mobile, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia przeprowadzanie konwersji różnych jednostek w oparciu o serwisy google.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket KamaSutra Symbian OS - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ