Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FreeTimeSync 1.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: junnikokuki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 39 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 482

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FreeTimeSync 1.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Prosta lecz funkcjonalna aplikacja umożliwiająca synchronizację czasu ze zdefiniowanym wcześniej serwerem (NTP).

Podobne Pozostałe

 • meGoogle 2.3

  meGoogle to zbiór serwisów, narzędzi oraz innych aplikacji udostępnianych bezpłatnie przez firmę Google w jednym miejscu.

 • Free Pocket Ruler 1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Free Pocket Ruler jest prostą i przydatną aplikacją wyświetlająca na naszym telefonie z Symbianem wirtualną linijkę. Dzięki temu, że miara umieszczona jest po obu stronach ekranu, szybkie odmierzanie staje się jeszcze dokładniejsze.

 • Psiloc BlueSync Symbian S60 1.00

  BlueSync jest absolutnie niezbędnym rozwiązaniem, które automatycznie uaktualnia telefon o nowe wpisy do książki adresowej, kalendarza i listy spraw do załatwienia, przechowywane na komputerze.

 • Best Kamasutra add-on version 1.00 Series 60

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS. Program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane.

 • Pro Session Golf S60 3rd 1.42

  Pro Session Golf na platformy Symbian OS to ciekawa aplikacja, która może zainteresować fanów golfa. Program w formie symulacji umożliwi doskonalenie techniki gry w golfa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FreeTimeSync 1.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

dodał: ~j4rek , 25.08.2010

Fajny program, szybka synchronizacja.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ