Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Pocket Ruler 1.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Splus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 12 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 748

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Pocket Ruler 1.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

                   Free Pocket Ruler jest prostą i przydatną aplikacją wyświetlająca na naszym telefonie z Symbianem wirtualną linijkę. Dzięki temu, że miara umieszczona jest po obu stronach ekranu, szybkie odmierzanie staje się jeszcze dokładniejsze. Free Pocket Ruler wyposażono także w funkcję obracania a więc linijkę możemy wyświetlić w poziomie jak i w pionie. Warto dodać, że aplikacja do poprawnego działania wymaga flashlite 2.1. Jak sama nazwa wskazuje, program Free Pocket Ruler jest całkowicie za free. Niestety menu aplikacji Free Pocket Ruler nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz ściągnąć Free Pocket Ruler skorzystaj z downloadu za darmo klikając pobierz teraz poniżej. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii pozostałe.

Podobne Pozostałe

 • Wikipanion 1.0 (iPhone)

  Wikipanion to aplikacja służąca do przeglądania Wikipedii w iPhonie.

 • AnySoftKeyboard 20110620

  AnySoftKeyboard to sprytna aplikacja, która pozwala na korzystanie z klawiatury ekranowej w różnych językach. Program został napisany na platformy Android i jest całkowicie darmowy.

 • meGoogle 2.3

  meGoogle to zbiór serwisów, narzędzi oraz innych aplikacji udostępnianych bezpłatnie przez firmę Google w jednym miejscu.

 • Pro Session Golf S60 3rd 1.42

  Pro Session Golf na platformy Symbian OS to ciekawa aplikacja, która może zainteresować fanów golfa. Program w formie symulacji umożliwi doskonalenie techniki gry w golfa.

 • ConversionGoogler

  ConversionGoogler to ciekawa i praktyczna aplikacja stworzona na Windows mobile, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia przeprowadzanie konwersji różnych jednostek w oparciu o serwisy google.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Pocket Ruler 1.0 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ