Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Contacts Transfer S60 1st/2nd Edition 2.00 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Juha Riihimäki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 18 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 257

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Contacts Transfer S60 1st/2nd Edition 2.00 - Mobile

                  Contacts Transfer to funkcjonalny program służący do przenoszenia całej bazy danych z kontaktami pomiędzy telefonami z systemem Symbian OS. Aplikacja umożliwia transfer wszystkich danych kontaktowych łącznie z podziałem na poszczególne grupy i przypisanymi zdjęciami pod konkretny numer. Kontakty możemy swobodnie przenosić za pośrednictwem łącza Bluetooth, portu IrDA lub karty. Narzędzie może okazać się przydatne osobom często zmieniającym telefon. Contacts Transfer jest całkowicie za free, zatem Producent nie nałożył żadnych ograniczeń na swój program. Menu aplikacji Contacts Transfer nie jest po Polsku, jednak prostota obsługi w j. Angielskim nie powinna sprawić większego problemu. Aby skorzystać z Contacts Transfer użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych ciekawych programów w kategorii pozostałe.

Podobne Pozostałe

 • Best Kamasutra add-on version 1.00 UIQ

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS. Program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane.

 • Pro Session Golf S60 3rd 1.42

  Pro Session Golf na platformy Symbian OS to ciekawa aplikacja, która może zainteresować fanów golfa. Program w formie symulacji umożliwi doskonalenie techniki gry w golfa.

 • LocateMe 0.5

  LocateMe pozwala w szybki sposób zlokalizować pozycję i pokazuje ją na mapie.

 • Wikipanion 1.0 (iPhone)

  Wikipanion to aplikacja służąca do przeglądania Wikipedii w iPhonie.

 • Contacts Transfer 3rd Edition 3.02

  Contacts Transfer to funkcjonalny program służący do transferu całej bazy danych z kontaktami pomiędzy telefonami z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Contacts Transfer S60 1st/2nd Edition 2.00 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ