Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Contacts Transfer 3rd Edition 3.02 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Juha Riihimäki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 20 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 610

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Contacts Transfer 3rd Edition 3.02 - Mobile

              Contacts Transfer to funkcjonalny program służący do przenoszenia całej bazy danych z kontaktami pomiędzy telefonami z systemem Symbian OS. Aplikacja umożliwia transfer wszystkich danych kontaktowych łącznie z podziałem na poszczególne grupy i przypisanymi zdjęciami pod konkretny numer. Kontakty możemy swobodnie przenosić za pośrednictwem łącza Bluetooth, portu IrDA lub karty. Narzędzie może okazać się przydatne osobom często zmieniającym telefon. Contacts Transfer jest całkowicie za free, zatem Producent nie nałożył żadnych ograniczeń na swój program. Menu aplikacji Contacts Transfer nie jest po Polsku, jednak prostota obsługi w j. Angielskim nie powinna sprawić większego problemu. Aby skorzystać z Contacts Transfer użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych ciekawych programów w kategorii pozostałe.

Podobne Pozostałe

 • Handy Calculator S60 2nd Edition FP3

  Alternatywa dla standardowego kalkulatora dla telefonów z systemem Symbian.

 • Periodic Table 1.1

  Funkcjonalna aplikacja wyświetlająca dane układu okresowego pierwiastków.

 • LocateMe 0.5

  LocateMe pozwala w szybki sposób zlokalizować pozycję i pokazuje ją na mapie.

 • Pocket KamaSutra Symbian OS

  Aplikacja Pocket KamaSutra dla Symbian OS została stworzona na potrzeby urozmaicenia przygód seksualnych obojga partnerów. KamaSutra na telefon to bogaty zbiór propozycji wszystkich możliwych pozycji seksualnych, które zostały zaczerpnięte z indyjskiego traktatu Kamasutry.

 • Best Kamasutra add-on version 1.00 UIQ

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS. Program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Contacts Transfer 3rd Edition 3.02 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ