Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Kamasutra version 1.00 Series 60 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 375 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 753

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Kamasutra version 1.00 Series 60 - Mobile

                 Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS. Program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane. Dostępny jest także dodatek zawierający kolejne 365 nowych pozycji, który możesz pobrać na naszej stronie za darmo. Niestety Best Kamasutra nie jest za free, wersja trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania. Menu aplikacji Best Kamasutra nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz skorzystać z Best Kamasutra użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii pozostałe znajdziesz również inne ciekawe programy na Symbian OS.

Podobne Pozostałe

 • LocateMe 0.5

  LocateMe pozwala w szybki sposób zlokalizować pozycję i pokazuje ją na mapie.

 • Best Kamasutra add-on version 1.00 UIQ

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS. Program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane.

 • meGoogle 2.3

  meGoogle to zbiór serwisów, narzędzi oraz innych aplikacji udostępnianych bezpłatnie przez firmę Google w jednym miejscu.

 • Kapow 1.0

  Kapow to aplikacja pozwalająca na czytanie komiksów w formatach (CBR i CBZ) w iPhonie.

 • WeatherBug 1.0 (iPhone)

  WeatherBug pozwala w bardzo prosty sposób sprawdzać stan pogody oraz jej prognozę na najbliższe dni.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Kamasutra version 1.00 Series 60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ