Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Kamasutra add-on version 2.00 S60 3rd edition - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 411 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2133

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Kamasutra add-on version 2.00 S60 3rd edition - Mobile

               Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS.

Ta wersja to dodatek do aplikacji Best Kamasutra version 2.00 S60 3rd edition zawierający kolejne 365 ilustracji  prezentujących różne pozycje.

Sam program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane. Niestety Best Kamasutra nie jest za free, wersja trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania. Menu aplikacji Best Kamasutra nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz skorzystać z Best Kamasutra użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii pozostałe znajdziesz również inne ciekawe programy na Symbian OS.


Podobne Pozostałe

 • FolderAlphabet 1.0

  Aplikacja FolderAlphabet na platformę windwos mobile jest wzbogaconą wersją już i tak wbudowanej w oprogramowanie do telefonu możliwości tworzenia folderów oraz katalogów.

 • WeatherBug 1.0 (iPhone)

  WeatherBug pozwala w bardzo prosty sposób sprawdzać stan pogody oraz jej prognozę na najbliższe dni.

 • Contacts Transfer 3rd Edition 3.02

  Contacts Transfer to funkcjonalny program służący do transferu całej bazy danych z kontaktami pomiędzy telefonami z systemem Symbian.

 • meGoogle 2.3

  meGoogle to zbiór serwisów, narzędzi oraz innych aplikacji udostępnianych bezpłatnie przez firmę Google w jednym miejscu.

 • iSpotter 1.2.1

  iSpotter to ciekawy program służący do rejestrowania i wykrywania lokalizacji iPhona.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Kamasutra add-on version 2.00 S60 3rd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ