Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Kamasutra add-on version 1.00 Series 60 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 234 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 722

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Kamasutra add-on version 1.00 Series 60 - Mobile

               Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS.

Ta wersja to dodatek do aplikacji Best Kamasutra version 1.00 Series 60 zawierający kolejne 365 ilustracji  prezentujących różne pozycje.

Sam program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane. Niestety Best Kamasutra nie jest za free, wersja trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania. Menu aplikacji Best Kamasutra nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz skorzystać z Best Kamasutra użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii pozostałe znajdziesz również inne ciekawe programy na Symbian OS.


Podobne Pozostałe

 • CookingRice

  CookingRice to prosta i nie wielka aplikacja stworzona na Windows Mobile, która zawiera w sobie mnóstwo przepisów do przygotowanie ryżu.

 • AllFinder: Quick Lookup 1.1.4

  Przydatne narzędzie służące do przeszukiwania zawartości telefonu komórkowego

 • iSpotter 1.2.1

  iSpotter to ciekawy program służący do rejestrowania i wykrywania lokalizacji iPhona.

 • Best Kamasutra version 2.00 S60 3rd edition

  Best Kamasutra jest ciekawą aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości dla telefonów pracujących pod systemem Symbian OS. Program w swojej bazie zawiera około 240 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne, od tych standardowych po najbardziej wyszukane.

 • FolderAlphabet 1.0

  Aplikacja FolderAlphabet na platformę windwos mobile jest wzbogaconą wersją już i tak wbudowanej w oprogramowanie do telefonu możliwości tworzenia folderów oraz katalogów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Kamasutra add-on version 1.00 Series 60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ