Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

y-alarms 0.51 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Jukka Silvennoinen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 234 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1194

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis y-alarms 0.51 - Mobile

Aplikacja Y-alarms stworzona na telefony z systemem Symbian OS to świetna alternatywa dla standardowego budzika wbudowanego w systemie naszego telefonu komórkowego. Rozbudowany budzik Y-alarms udostępniony za darmo przez Producenta umożliwia definiowanie wielu przeróżnych typów alarmów z podziałem np. na dni robocze, weekendy, konkretne dni tygodnia itp. Alarm może być powtarzany cyklicznie i wzbogacony o konkretną notatkę. Jak się okazuje Y-alarms w języku PL nie jest dostępny, jednak obsługa programu jest łatwa i intuicyjna a więc nie powinna sprawić nikomu problemu. Aby skorzystać z Y-alarms free download kliknij pobierz poniżej, wtedy plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Easy Expenses 0.94.5

  Jeżeli zależy ci na kontrolowaniu własnych wydatków i zarządzaniu wirtualnym portfelem z pomocą nadchodzi aplikacja Easy Expenses for Windows mobile.

 • Profile Scheduler 1.1.0 (Symbian S60 5th edition)

  Profile Scheduler jest świetnym programem, który wyręczy nas w ustawianiu konkretnego profilu kilka razy na dzień będąc w pracy, w domu, na spotkaniu itd.

 • Tip Calculator 1.0

  Tip Calculator jest prostym programem dla Windows Mobile do obliczania napiwków połączonych z całym rachunkiem np. w Restauracji czy w Pubie.

 • WorldMate Live Symbian UIQ

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: y-alarms 0.51 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ