Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WorldMate Live Symbian S60 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: WorldMate
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2010
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 157

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WorldMate Live Symbian S60 - Mobile

WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie. Aplikacja służy także jako kieszonkowy organizer, dzięki niemu zaplanujemy ważne biznesowe spotkania a jeżeli zajdzie taka potrzeba WorldMate w odpowiednim momencie powiadomi nas automatycznie np. o opóźnieniu samolotu lub innych zmianach. Program jest darmowy jednak nie do końca, nie które usługi dostępne są tylko dla członków posiadających status GOLD. Aplikacja komunikuje się z nami w języku angielskim - więcej informacji można zasięgnąć na stronie producenta. WorldMate live dostępny jest na różne platformy - poniżej udostępniamy krótki poradnik instalacji na platformach Symbian.

:::::: Poradnik instalacji ::::::
Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • HandWallet Symbian Series 60 1st edition

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile napisaną na systemy Symbian OS, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • CalSyncS60 0.3.2 beta (S60 3rd)

  CalSyncS60 na urządzenia mobile z systemami Symbian OS zaprojektowano do synchronizacji danych z naszego telefonu z Google Calendar i na odwrót.

 • Memento 1.8.2

  Memento to aplikacja na platformy Android służąca jako podręczny asystent, baza danych - gdzie każde informacje, typu przypomnienia, powiadomienia, alerty, zadania itp. są zgromadzone w jednym miejscu.

 • WorldMate Live Symbian UIQ

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WorldMate Live Symbian S60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ