Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Voice Reminder 1.34 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Psiloc
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 244 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 247

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Voice Reminder 1.34 - Mobile

Funkcjonalna aplikacja Voice Reminder to doskonała propozycja dla zapominalskich. Voice Reminder dla mobile pracuje pod kontrolą systemów Symbian OS pełniąc funkcję swoistego organizera – menadżera zadań. Dzięki Voice Reminder w wersji po Polsku możemy w praktyczny sposób organizować naszą pracę poprzez nagrywanie komunikatów a następnie przypisywanie ich do określonych zadań, które mamy wykonać o określonym czasie. Telefon będzie nam przypominał o za planowej czynności a jeśli nie zostanie ona zrealizowana program będzie odtwarzał komunikat ponownie. Wersja Voice Reminder za darmo nie jest udostępniona. Producent umożliwia pobranie wersji Demo. U nas możesz pobrać program za darmo używając opcji Voice Reminder free download. Wystarczy kliknąć pobierz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • WorldMate Live Windows Mobile Pro

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.

 • Handy Converter 1.01 S60 2nd edition

  Aplikacja Handy Converter dla mobile od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60.

 • Handy Expense S60 2nd Edition 3.01

  Handy Expense dla mobile to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych.

 • Tip Calculator 1.0

  Tip Calculator jest prostym programem dla Windows Mobile do obliczania napiwków połączonych z całym rachunkiem np. w Restauracji czy w Pubie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Voice Reminder 1.34 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ