Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ToDoManager 1.3.1 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: 8mobile.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 31 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90
Liczba pobrań: 301

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ToDoManager 1.3.1 - Mobile

ToDoManager dla mobile jest kolejną aplikacją przeznaczoną na platformy Symbian OS, umożliwiająca zaplanowanie konkretnych czynności do zrealizowania. Dzięki niemu podczas codziennej pracy z pewnością żadne ważne zadanie nie umknie naszej uwadze. ToDoManager pozwala na tworzenie notatek oraz nadawanie im terminów i dat ważności. Dzięki temu, że Producent udostępnił ToDoManager za free, program możemy używać w pełni za darmo do własnego użytku. Ponadto aplikacja pozwala ustalać priorytety dla konkretnych zadań. Niestety ToDoManager w wersji PL nie jest na chwilę obecną dostępny. Program wymaga Java 2 ME MIDP 1.0. Aby skorzystać z ToDoManager free download kliknij pobierz poniżej.Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • MonthsFTP 1.0

  Prosty, nie wiele zajmujący program MonthsFTP napisany pod system windows mobile przez poznanego już wcześniej twórcę Vincenta Collura z pewnością przyda się do organizowania oraz planowania własnego czasu.

 • FuzzySchedule 1.0

  Kolejna aplikacja pod nazwą FuzzySchedule znanego producenta Vincent Collura jest swoistą propozycją szybkich notatek na każdą porę dnia.

 • Handy Calendar for Symbian OS S60v3

  Handy Calendar to świetna aplikacja zastępująca nasz standardowy kalendarz w systemie. Program Handy Calendar napisany pod Symbian OS oferuje znacznie więcej niż zwykły kalendarz i jest bardziej rozbudowany.

 • Currency S60 1.50

  Currency S60 3rd Edition 1.50 to wyjątkowo funkcjonalny przelicznik walut. Program pobiera najnowsze, aktualne kursy wykorzystując połączenie internetowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ToDoManager 1.3.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ