Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc World Traveller Symbian UIQ 1.90 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 608 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 429

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc World Traveller Symbian UIQ 1.90 - Mobile

Aplikacja Psiloc World Traveler na telefon dostępna na systemy Symbian OS jest propozycją dla osób często podróżujących, osób będących w nieustannym ruchu. Psiloc World Traveler jest napisany w taki sposób aby udzielać praktycznych informacji oraz rad w najistotniejszych sprawach podczas odwiedzin w obcych krajach. Psiloc World Traveller w wersji za darmo nie jest osiągalny. Program wyposażony jest w różne tzw. „moduły”. Jedynym z nich jest np. moduł Flight Assistant, który po wprowadzeniu daty wylotu oraz nr lotu umożliwia sprawdzenie w trybie online statusu kursu. Innym moduł w Psiloc World Traveler powiadomi nas o prognozie pogodny na kolejne 5 dni a dzięki Travel Safe wprowadzimy nasze poufna hasła i dane do chronionej szyfrem bazy danych. Oprócz tego aplikacja oferuję obsługę GPS, funkcję zegara światowego oraz przelicznik walut. Psiloc World Traveler po Polsku nie jest dostępny. Aby skorzystać z Psiloc World Traveller free download należy kliknąć pobierz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • MyTime 75.77

  MyTime to rodzaj organizera.

 • Nice Alarm 1.6 (Symbian UIQ3)

  Alternatywa dla wbudowanego budzika. NiceAlarm to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem.

 • myBudget 2.1 (WM)

  myBudget jest propozycją dla osób, które lubią mięć kontrolę nad swoimi wydatkami, dosłownie zawsze pod ręką.

 • Psiloc World Traveller Symbian S90 1.20

  Psiloc World Traveller to rozbudowany elektroniczny asystent podróży umożliwiający dostęp do ważnych i aktualnych informacji. Program jest doskonałym narzędziem dla wszystkich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc World Traveller Symbian UIQ 1.90 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ