Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc World Traveller Symbian S90 1.20 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 630 KB
System operacyjny: Symbian Series 90
Liczba pobrań: 212

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc World Traveller Symbian S90 1.20 - Mobile

Aplikacja Psiloc World Traveler na telefon dostępna na systemy Symbian OS jest propozycją dla osób często podróżujących, osób będących w nieustannym ruchu. Psiloc World Traveler jest napisany w taki sposób aby udzielać praktycznych informacji oraz rad w najistotniejszych sprawach podczas odwiedzin w obcych krajach. Psiloc World Traveller w wersji za darmo nie jest osiągalny. Program wyposażony jest w różne tzw. „moduły”. Jedynym z nich jest np. moduł Flight Assistant, który po wprowadzeniu daty wylotu oraz nr lotu umożliwia sprawdzenie w trybie online statusu kursu. Innym moduł w Psiloc World Traveler powiadomi nas o prognozie pogodny na kolejne 5 dni a dzięki Travel Safe wprowadzimy nasze poufna hasła i dane do chronionej szyfrem bazy danych. Oprócz tego aplikacja oferuję obsługę GPS, funkcję zegara światowego oraz przelicznik walut. Psiloc World Traveler po Polsku nie jest dostępny. Aby skorzystać z Psiloc World Traveller free download należy kliknąć pobierz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Pocket Finance Diary 3.0.2 Lite for Windows Mobile

  Pocket Finance Diary to aplikacja, która jest doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących mieć swoje wydatki pod kontrolą. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności tego narzędzia bez problemu zapanujemy nad naszym domowym budżetem, rachunkami, fakturami i innymi wydatkami.

 • Spb Diary 2.5.8

  Narzędzie Spb Diary umożliwia w swoisty sposób organizację wtyczki Today na platformach windows mobile. Aplikacja Spb Diary ułatwia dostęp do funkcji kalendarza, zdań, kontaktów, wiadomości, notatek w systemach mobile.

 • AquaAlarm 3.1 (S60)

  AquaAlarm dla urządzeń mobile pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS jest dość przydatnym narzędziem stanowiącym alternatywę dla standardowego budzika w systemie.

 • AquaCalendar 4.0.1 (S90)

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc World Traveller Symbian S90 1.20 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ