Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Projekt UIQ3 3.02 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Kylom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 272 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 149

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Projekt UIQ3 3.02 - Mobile

Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach. Projekt znacznie ułatwia organizację czasu osobom, które na co dzień mają dużo „na głowie”. Aplikacja w łatwy sposób pozwala na tworzenie list (np. zakupów czy rzeczy do spakowania), planowania zadań, które należy wykonać w najbliższym terminie, a także notatek dotyczących ważnych spraw. Narzędzie Projekt w wersji po Polsku nie występuje. Producent zdecydował się na udostępnienie programu w wersji Trial, a więc aby używać aplikacji Projekt całkowicie za darmo należy wykupić pełną wersję. Jeżeli chcesz skorzystać z Projekt free download kliknij pobierz poniżej.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • My Last Cigarette

  Ciekawa aplikacja, która może okazać się pomocna wszystkim osobom które chcą rozprawić się z nałogiem palenia.

 • Financisto 1.4.8

  Financisto to prosty i indywidualny menadżer finansów, który pomoże ci kontrolować wydatki. Aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Android i jest całkowicie darmowa.

 • Profile Scheduler 1.1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Profile Scheduler jest świetnym programem, który wyręczy nas w ustawianiu konkretnego profilu kilka razy na dzień będąc w pracy, w domu, na spotkaniu itd.

 • JabpLite 1.5

  JabpLite 1.5 to ciekawa aplikacja dla tych użytkowników, którzy lubią mieć wszystkie wydatki pod kontrolą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Projekt UIQ3 3.02 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ