Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Projekt UIQ 1.54 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Kylom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 348 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 128

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Projekt UIQ 1.54 - Mobile

Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach. Projekt znacznie ułatwia organizację czasu osobom, które na co dzień mają dużo „na głowie”. Aplikacja w łatwy sposób pozwala na tworzenie list (np. zakupów czy rzeczy do spakowania), planowania zadań, które należy wykonać w najbliższym terminie, a także notatek dotyczących ważnych spraw. Narzędzie Projekt w wersji po Polsku nie występuje. Producent zdecydował się na udostępnienie programu w wersji Trial, a więc aby używać aplikacji Projekt całkowicie za darmo należy wykupić pełną wersję. Jeżeli chcesz skorzystać z Projekt free download kliknij pobierz poniżej.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • SSContact 1.1.3 WM

  SSContact to darmowa aplikacja służąca do zarządzania książką telefoniczną o interfejsie łudząco podobnym do tego jaki znajduje się w telefonach IPhone firmy Apple.

 • Pocket Alarm 2.18.5

  Aplikacja Pocket Alarm jest synonimem niezwykle zaawansowanego budzika na systemy windows mobile posiadającego mnóstwo przydanych opcji.

 • Alarm+ S60v1 1.0.2

  Alarm+ na telefon to rozbudowany cyfrowy budzik posiadający liczne przydatne funkcje. Pozwala ustawić odrębny dźwięk dla każdego alarmu, minimalny czas dzwonienia, a także czas drzemki.

 • BellTime 1.1

  Aplikacja BellTime stworzona przez Jaapa Steilberga jest synonimem niezwykle rozbudowanego budzika, alarmu na każdą okazję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Projekt UIQ 1.54 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ