Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Projekt Series 80 1.22 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Kylom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 166 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 131

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Projekt Series 80 1.22 - Mobile

Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach. Projekt znacznie ułatwia organizację czasu osobom, które na co dzień mają dużo „na głowie”. Aplikacja w łatwy sposób pozwala na tworzenie list (np. zakupów czy rzeczy do spakowania), planowania zadań, które należy wykonać w najbliższym terminie, a także notatek dotyczących ważnych spraw. Narzędzie Projekt w wersji po Polsku nie występuje. Producent zdecydował się na udostępnienie programu w wersji Trial, a więc aby używać aplikacji Projekt całkowicie za darmo należy wykupić pełną wersję. Jeżeli chcesz skorzystać z Projekt free download kliknij pobierz poniżej.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • My Last Cigarette

  Ciekawa aplikacja, która może okazać się pomocna wszystkim osobom które chcą rozprawić się z nałogiem palenia.

 • Pocket Digital Clock 1.1.6

  Aplikacja dla systemu Windows Mobile do zarządzania czasem i alarmami.

 • ScanLife Barcode Reader 3.1.14

  Dzięki aplikacji ScanLife Barcode Reader możesz skanować kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. ScanLife Barcode Reader na platformę Android zapewnia także skanowanie kodów QR zawierających wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.

 • RemindYou 1.2-1

  RemindYou to prosta aplikacja dzięki której nie zapomnisz o żadnym ważnym wydarzeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Projekt Series 80 1.22 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ