Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Projekt S60 3rd Edition 1.10 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Kylom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 242 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 157

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Projekt S60 3rd Edition 1.10 - Mobile

Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach. Projekt znacznie ułatwia organizację czasu osobom, które na co dzień mają dużo „na głowie”. Aplikacja w łatwy sposób pozwala na tworzenie list (np. zakupów czy rzeczy do spakowania), planowania zadań, które należy wykonać w najbliższym terminie, a także notatek dotyczących ważnych spraw. Narzędzie Projekt w wersji po Polsku nie występuje. Producent zdecydował się na udostępnienie programu w wersji Trial, a więc aby używać aplikacji Projekt całkowicie za darmo należy wykupić pełną wersję. Jeżeli chcesz skorzystać z Projekt free download kliknij pobierz poniżej.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Projekt Series 80 1.22

  Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach.

 • Handy Converter for Mobile Pocket PC

  Aplikacja Handy Converter od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60.

 • TimeTable 1.4

  TimeTable to swoisty organizer, który pozwoli ci na szczegółowe zaplanowanie każdego dnia.

 • HandWallet Symbian Nokia 9300, 9500

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala na sprawne zarządzanie finansami poprzez planowanie wykorzystania domowego budżetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Projekt S60 3rd Edition 1.10 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ