Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Profile Scheduler 1.1.0 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: drjukka.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.01.2011
Rozmiar: 828 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 68

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Profile Scheduler 1.1.0 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

Profile Scheduler jest świetnym programem, który wyręczy nas w ustawianiu konkretnego profilu kilka razy na dzień będąc w pracy, w domu, na spotkaniu itd. Funkcja automatycznego przełączania trybów pracy sprawdza się w momencie kiedy mamy właściwie zaplanowany dzień i np. kładąc się wieczorem do spania Profile Scheduler uruchomi automatycznie profil milczący, będąc rano w pracy o konkretnej godzinie aplikacje przełączy tryb działania telefonu na cichy lub dowolnie wybrany przez nas. Profile możemy ustawiać względem dni pracujących, świąt, codziennie lub w wybrane dni tygodnia a więc spore możliwości konfiguracyjne programu. Profile Scheduler jest udostępniony całkowicie za free.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 3rd edition)

  NiceAlarm to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Aplikacja pozwoli nam ustawić budzik np. w formie naszej ulubionej piosenki.

 • My Calcul 1.10 Symbian UIQ3

  My Calcul jest alternatywą dla standardowego kalkulatora. Aplikacja umożliwia przypisanie do poszczególnych klawiszy dowolnych operacji obliczeniowych.

 • Best Reminder 1.00

  Aplikacja Best Reminder wyznacza nowy styl oraz sposób przypomnień o nie odebranych połączeniach oraz nie odczytanych, pominiętych wiadomościach sms.

 • Best Birthday version 1.03 Series 60

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Profile Scheduler 1.1.0 (Symbian S60 5th edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ