Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Profile Scheduler 1.1.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: drjukka.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.01.2011
Rozmiar: 828 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 203

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Profile Scheduler 1.1.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Profile Scheduler jest świetnym programem, który wyręczy nas w ustawianiu konkretnego profilu kilka razy na dzień będąc w pracy, w domu, na spotkaniu itd. Funkcja automatycznego przełączania trybów pracy sprawdza się w momencie kiedy mamy właściwie zaplanowany dzień i np. kładąc się wieczorem do spania Profile Scheduler uruchomi automatycznie profil milczący, będąc rano w pracy o konkretnej godzinie aplikacje przełączy tryb działania telefonu na cichy lub dowolnie wybrany przez nas. Profile możemy ustawiać względem dni pracujących, świąt, codziennie lub w wybrane dni tygodnia a więc spore możliwości konfiguracyjne programu. Profile Scheduler jest udostępniony całkowicie za free.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • My Apps List 1.00.5

  My Apps List to malutki program, który umożliwia zapisanie listy zainstalowanych w systemie aplikacji do pliku odczytywalnego przez systemy Android.

 • Agenda One 2.3

  Agenda One to świetna aplikacja do zarządzania czasem

 • HandWallet Windows Mobile, WinCE 640X480

  Dzięki aplikacji HandWallet for windows mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • Handy Converter 1.01 S60 3rd edition

  Aplikacja Handy Converter dla mobile od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Profile Scheduler 1.1.0 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ