Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Parking Buddy - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: 3D Arts Ltd.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 326 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 293

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Parking Buddy - Mobile

Aplikacja Parking Buddy na telefon to nie typowa propozycja stworzona z myślą o kierowcach. Dzięki Parking Buddy nie będziesz musiał pamiętać o jakiej dokładnie godzinie zostawiłeś samochód na płatnym parkingu, bowiem program umożliwia w szybki sposób sprawdzenie takiej informacji. Producent udostępnia wersję Demo a więc Parking Buddy nie jest  free. A więc jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile jeszcze zostało ci czasu postoju wykupionego w parkometrze, ta aplikacja jest zdecydowanie dla ciebie. Twój szef czy klient nie zostaną urażeni, jeśli przedłużające się spotkanie zostanie zakończone alarmem tej komicznej aplikacji. Program Parking Buddy na wersję po Polsku nie jest przetłumaczony. Aby skorzystać z Parking Buddy  free download kliknij pobierz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Financisto 1.4.8

  Financisto to prosty i indywidualny menadżer finansów, który pomoże ci kontrolować wydatki. Aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Android i jest całkowicie darmowa.

 • PhoneLog 1.0 Beta

  PhoneLog to aplikacja, która pozwala na zsynchronizowanie urządzenia Pocket PC z programem Microsoft Outlook.

 • ContactManager 0.5 WM

  ContactManager to całkowicie darmowa i nie wiele zajmująca aplikacja, która pomoże w zarządzaniu kontaktami na naszym urządzeniu wyposażonym w system Windows Mobile.

 • JabpLite 1.5

  JabpLite 1.5 to ciekawa aplikacja dla tych użytkowników, którzy lubią mieć wszystkie wydatki pod kontrolą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Parking Buddy - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ