Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nixie Watch 1.30 (Symbian OS) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Jouni Miettunen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.01.2011
Rozmiar: 150 kB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 85

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nixie Watch 1.30 (Symbian OS) - Mobile

Nixie Watch to interesujący gadżet na systemy Symbian OS napisany w języku Python, służy do pokazywania godziny w nie typowy sposób. Jest to z pewnością aplikacja dla tych którzy nie cierpią rutyny w codziennym używaniu telefonu. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanego w systemie środowiska Python. Producent udostępnia Nixie Watch całkowicie za darmo tak więc zarówno instalacja jak i używanie programu nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami. W kategorii Asystenci, organizery znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji. Zapraszamy

Poradnik instalacji

a Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Business Card Reader v1.1

  Business Card Reader to innowacyjna aplikacja służąca do skanowania wizytówek, stworzona na systemy Windows Mobile.

 • Best Converter version 1.01 UIQ3

  Best Converter na urządzenia mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to chyba najbardziej rozbudowany i wszechstronny przelicznik jednostek miar jaki istnieje obecnie na rynku.

 • Handy Clock (S60 3rd) 4.06

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.

 • Visual Countdown 1.0.3

  Znudzony czekaniem na coś? Visual Countdown jest stosunkowo nową aplikacją, która urozmaici twój czas czekając na pewne zdarzenie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nixie Watch 1.30 (Symbian OS) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ