Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NiceClock 1.0 Lite - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: VerySoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 187 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 529

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NiceClock 1.0 Lite - Mobile

Aplikacja NiceClock dla mobile w wersji Lite stworzona dla platform Symbian OS to najnowsza wersja programu Producenta VerySoft napisana z myślą o użytkownikach ceniących sobie ciekawy styl zegara. Wersja  NiceClock Lite w wersji PL nie jest dostępna. To wielofunkcyjne narzędzie łączy w sobie funkcje wygaszacza ekranu, organizera, alarmu i zegara. Powiadamianie głosowe oraz manager alarmów to tylko niektóre nowości programu NiceClock  względem poprzedniej wersji. Jak się okazuje Producent udostępnia NiceClock całkowicie za darmo a więc od razu po ściągnięciu możemy wykorzystać w pełni jego możliwości. Aby skorzystać z NiceClock free download kliknij pobierz poniżej a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Projekt S60 3rd Edition 1.10

  Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach.

 • Nixie Watch 1.30 (Symbian OS)

  Nixie Watch to interesujący gadżet na systemy Symbian OS napisany w języku Python, służy do pokazywania godziny w nie typowy sposób. Jest to z pewnością aplikacja dla tych którzy nie cierpią rutyny w codziennym używaniu telefonu.

 • Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 3rd edition)

  NiceAlarm to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Aplikacja pozwoli nam ustawić budzik np. w formie naszej ulubionej piosenki.

 • HandWallet Symbian Nokia 9300, 9500

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala na sprawne zarządzanie finansami poprzez planowanie wykorzystania domowego budżetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NiceClock 1.0 Lite - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ