Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NiceAlarm 1.6 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: VerySoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 170 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 675

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis NiceAlarm 1.6 - Mobile

Aplikacja NiceAlarm napisana na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Narzędzie z pewnością rozszerzy możliwości naszego systemowego budzika i m.in.  pozwoli nam ustawiać różnego typu alarmy z powiadomieniem dźwiękowym w formie wybranej piosenki. Dzięki aplikacji NiceAlarm niestety za darmo jeszcze nie dostępnej, możemy nastawić około sześciu typów alarmów, rodzaj budzika, dokładny czas, ilość powtórzeń oraz konkretne dni tygodnia w których ma być aktywny. Jak na razie NiceAlarm w wersji PL nie jest osiągalny. Wersja Trial udostępniona przez firmę VerySoft działa przez 7dni. Aby skorzystać z NiceAlarm free download wystarczy kliknąć pobierz poniżej.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Clock 1.01 (UIQ 3.0)

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.

 • FamilyCalendar

  FamilyCalendar to doskonała aplikacja, pozwalająca oddzielić sprawy i ważne terminy w życiu rodzinnym od terminów służbowych.

 • I owe U, You Owe Me 1.4.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja pod nazwą I owe U, You Owe Me na mobile jest prostym programem służącym do prowadzenia spisu rzeczy zarówno pożyczonych od nas jak i tych pożyczonych przez nas.

 • Best Profiles 1.03 (S80)

  Kolejne narzędzie do zarządzania profilami w telefonie komórkowym. Best Profiles automatycznie ustawia zdefiniowany profil.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NiceAlarm 1.6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ