Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nice Alarm (Symbian S60 2nd edition FP2) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: VerySoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 171 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 391

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nice Alarm (Symbian S60 2nd edition FP2) - Mobile

Aplikacja NiceAlarm napisana na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Narzędzie z pewnością rozszerzy możliwości naszego systemowego budzika i m.in.  pozwoli nam ustawiać różnego typu alarmy z powiadomieniem dźwiękowym w formie wybranej piosenki. Dzięki aplikacji NiceAlarm niestety za darmo jeszcze nie dostępnej, możemy nastawić około sześciu typów alarmów, rodzaj budzika, dokładny czas, ilość powtórzeń oraz konkretne dni tygodnia w których ma być aktywny. Jak na razie NiceAlarm w wersji PL nie jest osiągalny. Wersja Trial udostępniona przez firmę VerySoft działa przez 7dni. Aby skorzystać z NiceAlarm free download wystarczy kliknąć pobierz poniżej.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 3rd edition)

  NiceAlarm to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Aplikacja pozwoli nam ustawić budzik np. w formie naszej ulubionej piosenki.

 • Spyphone 1.0 (S60 3rd edition)

  Spyphone to doskonała aplikacja na systemy Symbian OS, która pozwala na kontrolowanie naszego dziecka kiedy jesteśmy poza domem, np. w miejscu pracy. Działanie programu opiera się na wykonywaniu połączenia pod zdefiniowany wcześniej numer w momencie kiedy poziom hałasu w pomieszczeniu przekroczy pewną ustaloną wartość.

 • Enhanced Calculator 1.10

  Enhanced Calculator dla mobile to wersja udoskonalonego kalkulatora na telefony pracujące pod kontrolą Symbian OS. Co ciekawe, aplikacja Enhanced Calculator na telefon jest sygnowana logiem Beta Labs, czyli jedną z jednostek Nokii odpowiedzialnych za dostarczanie użytkownikom darmowych i wysokiej jakości aplikacji.

 • Handy Converter for UIQ 3.0

  Aplikacja Handy Converter dla mobile od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nice Alarm (Symbian S60 2nd edition FP2) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ