Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nice Alarm 1.6 (Symbian UIQ3) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: VerySoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 254
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 770

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nice Alarm 1.6 (Symbian UIQ3) - Mobile

Aplikacja NiceAlarm napisana na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Narzędzie z pewnością rozszerzy możliwości naszego systemowego budzika i m.in.  pozwoli nam ustawiać różnego typu alarmy z powiadomieniem dźwiękowym w formie wybranej piosenki. Dzięki aplikacji NiceAlarm niestety za darmo jeszcze nie dostępnej, możemy nastawić około sześciu typów alarmów, rodzaj budzika, dokładny czas, ilość powtórzeń oraz konkretne dni tygodnia w których ma być aktywny. Jak na razie NiceAlarm w wersji PL nie jest osiągalny. Wersja Trial udostępniona przez firmę VerySoft działa przez 7dni. Aby skorzystać z NiceAlarm free download wystarczy kliknąć pobierz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Expense (UIQ 3.0) 3.01

  Handy Expense dla mobile to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych.

 • WorldMate Live Symbian UIQ

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.

 • AquaCalendar (S80)

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

 • Currency S60 1.50

  Currency S60 3rd Edition 1.50 to wyjątkowo funkcjonalny przelicznik walut. Program pobiera najnowsze, aktualne kursy wykorzystując połączenie internetowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nice Alarm 1.6 (Symbian UIQ3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ