Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: VerySoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 168 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1686

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Aplikacja NiceAlarm napisana na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Narzędzie z pewnością rozszerzy możliwości naszego systemowego budzika na telefonie i m.in.  pozwoli nam ustawiać różnego typu alarmy z powiadomieniem dźwiękowym w formie wybranej piosenki. Dzięki aplikacji NiceAlarm niestety za darmo jeszcze nie dostępnej, możemy nastawić około sześciu typów alarmów, rodzaj budzika, dokładny czas, ilość powtórzeń oraz konkretne dni tygodnia w których ma być aktywny. Jak na razie NiceAlarm po Polsku nie jest osiągalny. Program NiceAlarm dla mobile w wersji Trial działa przez 7dni. Jeżeli chcesz używać NiceAlarm w trybie pełna wersja należy wykupić licencję. Ponieważ NiceAlarm nie jest darmowy po upływie 7 dni przestanie działać. Aby skorzystać z NiceAlarm free download wystarczy kliknąć pobierz poniżej. NiceAlarm na systemy Symbian OS można również pobrać ze strony producenta. 

Kompatybilne modele:


::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic,

:::::: Poradnik instalacji ::::::


Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

 • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

 • Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • HandWallet Symbian UIQ

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile napisaną na systemy Symbian OS, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • FamilyCalendar

  FamilyCalendar to doskonała aplikacja, pozwalająca oddzielić sprawy i ważne terminy w życiu rodzinnym od terminów służbowych.

 • Pocket Digital Clock 1.1.6

  Aplikacja dla systemu Windows Mobile do zarządzania czasem i alarmami.

 • Alarm+ S60v2 1.0.2

  Alarm+ na telefon to rozbudowany cyfrowy budzik posiadający liczne przydatne funkcje. Pozwala ustawić odrębny dźwięk dla każdego alarmu, minimalny czas dzwonienia, a także czas drzemki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ