Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 2nd edition FP3) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: VerySoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 171 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 294

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 2nd edition FP3) - Mobile

Aplikacja NiceAlarm napisana na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Narzędzie z pewnością rozszerzy możliwości naszego systemowego budzika i m.in.  pozwoli nam ustawiać różnego typu alarmy z powiadomieniem dźwiękowym w formie wybranej piosenki. Dzięki aplikacji NiceAlarm niestety za darmo jeszcze nie dostępnej, możemy nastawić około sześciu typów alarmów, rodzaj budzika, dokładny czas, ilość powtórzeń oraz konkretne dni tygodnia w których ma być aktywny. Jak na razie NiceAlarm w wersji PL nie jest osiągalny. Wersja Trial udostępniona przez firmę VerySoft działa przez 7dni. Aby skorzystać z NiceAlarm free download wystarczy kliknąć pobierz poniżej.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • MoneyManager 1.4.1

  Narzędzie MoneyManager napisane na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS stworzono z myślą o właściwym zarządzaniu domowym budżetem.

 • AquaCalendar for S60 (3rd Edition) 5.4

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

 • Best Birthday version 1.00 UIQ3

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.

 • BooksCategorys 1.0

  Program BooksCategorys, którego twórcą jest już wspomniany kilkukrotnie Vincent Collura – jest malutką aplikacją, która służy do tworzenia kategorii książek a także umożliwia w prosty sposób tworzenie listy kodów książek dostępnych na stronie Gutenberg.org.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 2nd edition FP3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ