Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

My Moon Calendar 1.03 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: MobiFun Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 30 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 902

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis My Moon Calendar 1.03 - Mobile

Aplikacja trochę z innej beczki pod nazwą My Moon Calendar dla mobile napisana pod systemy Symbian OS to nie typowy program za pomocą którego sprawdzimy dokładne fazy księżyca w interesującym nas dniu. My Moon Calendar jest małym i prostym narzędziem umożliwiającym odczyt informacji na temat np. czasu widoczności księżyca na niebie czy jego odległości od ziemi. My Moon Calendar na licencji freeware wyposażono w przejrzysty kalendarz a w ustawieniach programu znajdziemy nawet opcję dzięki której możemy np. zmienić skórkę aplikacji. Niestety program My Moon Calendar w wersji po Polsku jeszcze nie został udostępniony. Aby ściągnąć plik instalacyjny skorzystaj z My Moon Calendar free download klikając pobierz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • ToDoManager 1.3.1

  ToDoManager dla mobile jest aplikacją, umożliwiającą zaplanowanie konkretnych czynności do zrealizowania.

 • Handy Alarm S60 2nd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.

 • Handy Expense S60 3rd Edition 3.01

  Handy Expense dla mobile to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych.

 • MobiSystems Diets S60 3rd 2.05

  MobiSystems Diets dla mobile to praktyczna aplikacja pomagająca zarządzać dietą i dbać o sylwetkę napisana na systemy Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: My Moon Calendar 1.03 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ