Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

My Last Cigarette - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Mastersoft Mobile Solutions
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 444 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 139

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis My Last Cigarette - Mobile

My Last Cigarette dla mobile może okazać się doskonałą aplikacją wspomagającą rozstawanie się z nałogiem palenia. Tak, tak – ten nie nie pozorny programik właściwie użyty może uświadomić nam wiele istotnych rzeczy na które do tej pory najzwyczajniej nie zwracaliśmy uwagi.  Narzędzie po wprowadzeniu odpowiednich danych, będzie tworzyć dla nas na bieżąco zdrowotne statystyki, a dla zwiększenia motywacji wyliczy oszczędność pieniędzy na skutek nie palenia. Niestety My Last Cigarette nie jest za darmo, producent udostępnia wersję testową. Aplikacja My Last Cigarette po Polsku jak na razie nie jest dostępna. Aby wypróbować możliwości tego wyjątkowego motywatora skorzystaj z My Last Cigarette  free download klikając pobierz teraz poniżej.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Easy Expenses 0.94.5

  Jeżeli zależy ci na kontrolowaniu własnych wydatków i zarządzaniu wirtualnym portfelem z pomocą nadchodzi aplikacja Easy Expenses for Windows mobile.

 • AquaAlarm 3.1 (S60)

  AquaAlarm dla urządzeń mobile pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS jest dość przydatnym narzędziem stanowiącym alternatywę dla standardowego budzika w systemie.

 • Tip Calculator 1.0

  Tip Calculator jest prostym programem dla Windows Mobile do obliczania napiwków połączonych z całym rachunkiem np. w Restauracji czy w Pubie.

 • JabpLite 1.79

  JabpLite pełni funkcję osobistego asystenta kieszonkowego ds. finansów. Aplikacja jest znana i ceniona ze względu na swoją uniwersalności - napisana w języku JAVA będzie działać z wszystkimi telefonami obsługującymi ten aplet a więc Symbian, Android, Blackberry i inne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: My Last Cigarette - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ