Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

My Calcul 1.10 Symbian UIQ3 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Kylom
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 173 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 164

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis My Calcul 1.10 Symbian UIQ3 - Mobile

Aplikacja My Calcul napisana na telefony działające pod kontrolą systemów Symbian OS to doskonałe narzędzie zastępujące standardowy kalkulator systemowy. Program My Calcul, który po Polsku jeszcze nie występuje, w prosty sposób umożliwia przypisanie do poszczególnych klawiszy dowolnie wybranych przez nas operacji obliczeniowych, dzięki temu My Calcul stanowi świetną alternatywę dla zwykłego kalkulatora. Producent udostępnia swoje dzieło w wersji Adware, a więc My Calcul w pełni za darmo i bez ograniczeń nie jest dostępny. Jeżeli chcesz za darmo ściągnąć tą aplikację skorzystaj z My Calcul free download klikając przycisk pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Best Converter version 1.00 S60 3rd edition

  Best Converter na urządzenia mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to chyba najbardziej rozbudowany i wszechstronny przelicznik jednostek miar jaki istnieje obecnie na rynku.

 • HandWallet Windows Mobile, WinCE 320X240

  Dzięki aplikacji HandWallet for widnows mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • Best Birthday version 1.07 S60 3rd edition

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.

 • ScanLife Barcode Reader 3.1.14

  Dzięki aplikacji ScanLife Barcode Reader możesz skanować kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. ScanLife Barcode Reader na platformę Android zapewnia także skanowanie kodów QR zawierających wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: My Calcul 1.10 Symbian UIQ3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ