Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MoneyManager 1.4.1 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: 8mobile.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 57 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 416

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MoneyManager 1.4.1 - Mobile

Narzędzie MoneyManager napisane na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS stworzono z myślą o właściwym zarządzaniu domowym budżetem. MoneyManager jest aplikacją za darmo, co więcej działa na wszystkich urządzeniach, które potrafią obsługiwać środowisko Java(J2ME MIDP1) co jest sporą zaletą. Program pomaga właściwie rozplanować miesięczne wydatki, kontrolować wykonywane transakcje, potrafi prowadzić podsumowania i historię wykonanych operacji a następnie wysłać je na podany adres email. Jak się okazuje aplikacja MoneyManager w wersji PL jeszcze nie jest dostępna jednak jej intuicyjne menu powoduje że obsługa programu nie powinna sprawić nikomu problemu. Aby skorzystać z MoneyManager free download kliknij pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Expense S60 3rd Edition 3.01

  Handy Expense dla mobile to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych.

 • Best GSMNavigator 1.00 (UIQ 3)

  Nie zwykle przydatna aplikacja Best GSMNavigator na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS umożliwia zdefiniowanie konkretnych czynności przy zmianie położenia naszego urządzenia mobilnego.

 • AquaCalendar (S60 1st) 2.2

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

 • My Last Cigarette

  Ciekawa aplikacja, która może okazać się pomocna wszystkim osobom które chcą rozprawić się z nałogiem palenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MoneyManager 1.4.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ