Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MobiSystems Diets S60 3rd 2.05 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Mobipocket
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 713 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 177

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MobiSystems Diets S60 3rd 2.05 - Mobile

MobiSystems Diets dla mobile to praktyczna aplikacja pomagająca zarządzać dietą i dbać o sylwetkę napisana na systemy Symbian OS. Program umożliwia w łatwy sposób dostosować dietę do indywidualnych wymagań i potrzeb zarówno osobom, które planują się odchudzać jak i tym którzy chcę nieco przybrać na wadze lub po prostu utrzymać zdrowy tryb odżywania się. Producent wypuścił swój program w wersji Trial zatem MobiSystems Diets całkowicie za darmo bez wykupienia licencji nie uświadczymy. Ponadto aplikacja tworzy indywidualne programy, pozwala na monitorowanie posiłków i sprawdzanie ich wartości energetycznej. Program MobiSystems Diets w wersji po Polsku nie został jeszcze przygotowany. Aby skorzystać z MobiSystems Diets free download należy użyć przycisku pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • MPG 1.0.4

  MPG to aplikacja służąca kontrolowaniu wydatków związanych z samochodem.

 • Best Birthday version 1.07 S60 3rd edition

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.

 • Parking Buddy

  Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile jeszcze zostało ci czasu postoju wykupionego w parkometrze, ta aplikacja jest dla ciebie.

 • TimeTable 1.4

  TimeTable to swoisty organizer, który pozwoli ci na szczegółowe zaplanowanie każdego dnia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MobiSystems Diets S60 3rd 2.05 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ