Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MobiSystems Diets S60 2.05 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Mobipocket
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 541 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 185

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MobiSystems Diets S60 2.05 - Mobile

MobiSystems Diets dla mobile to praktyczna aplikacja pomagająca zarządzać dietą i dbać o sylwetkę napisana na systemy Symbian OS. Program umożliwia w łatwy sposób dostosować dietę do indywidualnych wymagań i potrzeb zarówno osobom, które planują się odchudzać jak i tym którzy chcę nieco przybrać na wadze lub po prostu utrzymać zdrowy tryb odżywania się. Producent wypuścił swój program w wersji Trial zatem MobiSystems Diets całkowicie za darmo bez wykupienia licencji nie uświadczymy. Ponadto aplikacja tworzy indywidualne programy, pozwala na monitorowanie posiłków i sprawdzanie ich wartości energetycznej. Program MobiSystems Diets w wersji po Polsku nie został jeszcze przygotowany. Aby skorzystać z MobiSystems Diets free download należy użyć przycisku pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Tenki 0.82 beta Windows Mobile

  Tenki to kolejna z serii nie wielkich aplikacji pod Windows Mobile do sprawdzania aktualnego stanu pogody.

 • Handy Converter for Windows Mobile Smartphone

  Aplikacja Handy Converter od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Windows Mobile.

 • HandWallet Symbian Series 60 1st edition

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile napisaną na systemy Symbian OS, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • MoneyManager 1.4.1

  Narzędzie MoneyManager napisane na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS stworzono z myślą o właściwym zarządzaniu domowym budżetem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MobiSystems Diets S60 2.05 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ