Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

I owe U, You Owe Me 1.4.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Bernhard
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 18 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 234

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis I owe U, You Owe Me 1.4.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Aplikacja pod nazwą I owe U, You Owe Me na mobile jest prostym programem służącym do prowadzenia spisu rzeczy zarówno pożyczonych od nas jak i tych pożyczonych przez nas.  Program stworzonym na systemy Symbian OS doskonale nadaje się jako podręczny asystent dla zapominalskich w telefonie. Aplikacja pozwala wprowadzać do swojej bazy rozmaite rzeczy m.in.  pożyczone pieniądze, książki i filmy video, gry itp. Do każdej pozycji możemy dopisać jej wartość, oraz dokładny czas wypożyczenia. I owe U, You Owe Me jest całkowicie za darmo. Jednak należy pamiętać, że aplikacja I owe U, You Owe Me nie jest po Polsku. Aby skorzystać z I owe U, You Owe Me free download kliknij pobierz teraz poniżej.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Best Alarms 1.03 (Symbian S60 3rd Edition)

  Program jest alternatywą dla standardowego budzika. Umożliwia ustawienie wielu alarmów oraz zdefiniowanie cykliczności, dźwięku i głośności dzwonka dla każdego z osobna.

 • To-Do 2.0 (iPhone)

  To-Do to prosty organizer, aplikacja umożliwia tworzenie listy zadań.

 • BellTime 1.1

  Aplikacja BellTime stworzona przez Jaapa Steilberga jest synonimem niezwykle rozbudowanego budzika, alarmu na każdą okazję.

 • WorldMate Live Symbian S60

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: I owe U, You Owe Me 1.4.0 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ