Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HourPower 1.5.0 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Andreas Jakl
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 50 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 658

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis HourPower 1.5.0 (S60 3rd) - Mobile

HourPower na telefon to narzędzie stworzone na systemy Symbian OS z myślą o wszystkich zaspanych osobach. Aplikacja jest na tyle prosta, że wystarczy użyć jedego przycisku a program poinformuje nas, która jest aktualnie godzina. Należy pamiętać, że HourPower w wersji PL niestety nie występuje. Dzięki wbudowanemu w tą aplikacje syntezatorowi mowy jesteśmy w stanie zmusić nasz telefon do zakomunikowania nam w formie dźwiękowej o aktualnej godzinie. HourPower całkowicie za darmo nie jest dostępny, producent udostępnił swoją aplikację na licencji GNU. Aby wypróbować możliwości HourPower skorzystaj z  free download klikając przycisk pobierz teraz poniżej. Doskonałe rozwiązanie dla zatwardziałych śpiochów.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Currency S60 1.50

  Currency S60 3rd Edition 1.50 to wyjątkowo funkcjonalny przelicznik walut. Program pobiera najnowsze, aktualne kursy wykorzystując połączenie internetowe.

 • Pocket Finance Diary 3.0.2 Lite for Windows Mobile

  Pocket Finance Diary to aplikacja, która jest doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących mieć swoje wydatki pod kontrolą. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności tego narzędzia bez problemu zapanujemy nad naszym domowym budżetem, rachunkami, fakturami i innymi wydatkami.

 • FamilyCalendar

  FamilyCalendar to doskonała aplikacja, pozwalająca oddzielić sprawy i ważne terminy w życiu rodzinnym od terminów służbowych.

 • I owe U, You Owe Me 1.4.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja pod nazwą I owe U, You Owe Me na mobile jest prostym programem służącym do prowadzenia spisu rzeczy zarówno pożyczonych od nas jak i tych pożyczonych przez nas.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HourPower 1.5.0 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ