Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Profiles - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Paragon Software Group
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 262 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 275

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Profiles - Mobile

Handy Profiles to aplikacja na telefon pracujący pod kontrolą systemu Symbian OS stanowiąca rozszerzenie możliwości zarządzania profilami w urządzeniach przenośnych. Główną zaletą tego narzędzia jest możliwość automatycznego przełączania się pomiędzy profilami w naszym telefonie w oparciu o zdefiniowane przez nas ustawienia. Dzięki Handy Profiles, który w wersji PL jak na razie nie jest osiągalny możemy np. zmienić bez dotykania telefonu profil z milczącego na ogólny kiedy telefon znajdzie się w określonym obszarze GSM lub o wybranej godzinie. Licencja Handy Profiles nie jest za darmo, wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni. Aby skorzystać z Handy Profiles free download należy kliknąć pobierz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • MoneyManager 1.4.1

  Narzędzie MoneyManager napisane na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS stworzono z myślą o właściwym zarządzaniu domowym budżetem.

 • Best Converter version 2.00 Series 80

  Best Converter na urządzenia mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to chyba najbardziej rozbudowany i wszechstronny przelicznik jednostek miar jaki istnieje obecnie na rynku.

 • Best Birthday version 1.07 S60 3rd edition

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.

 • My Moon Calendar 1.03

  Kalendarz księżycowy umożliwiający sprawdzenie dokładnej fazy księżyca w dowolnym dniu, czas jego widoczności na niebie i odległość od Ziemi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Profiles - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ