Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Expense (UIQ 3.0) 3.01 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 142 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 154

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Expense (UIQ 3.0) 3.01 - Mobile

Handy Expense dla mobile  to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych. Dzięki temu że, użytkownik ma możliwość zdefiniowania kategorii wydatków i waluty w jakiej będą wprowadzane Handy Expense staje się także doskonałym asystentem podróży. Trzeba pamiętać, że Handy Expense za free nie jest dostępny, wersja testowa pozwala na 14 dni darmowego użytkowania. W Handy Expense niestety bez PL menu raport końcowy na temat wydatków można wysłać za pomocą email lub sms. Aby skorzystać z Handy Expense free download wystarczy kliknąć przycisk pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Finanz for UIQ3 3.02

  Finanz jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.

 • RemindYou 1.2-1

  RemindYou to prosta aplikacja dzięki której nie zapomnisz o żadnym ważnym wydarzeniu.

 • Spyphone 1.0 (S60 3rd edition)

  Spyphone to doskonała aplikacja na systemy Symbian OS, która pozwala na kontrolowanie naszego dziecka kiedy jesteśmy poza domem, np. w miejscu pracy. Działanie programu opiera się na wykonywaniu połączenia pod zdefiniowany wcześniej numer w momencie kiedy poziom hałasu w pomieszczeniu przekroczy pewną ustaloną wartość.

 • iSplitter 0.40

  iSplitter to prosta acz przydatna aplikacja pozwalająca w szybki sposób podzielić rachunek do zapłacenia na dowolną ilość osób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Expense (UIQ 3.0) 3.01 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ