Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Expense (UIQ) 3.0.1 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Epocware
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 572 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 184

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Handy Expense (UIQ) 3.0.1 - Mobile

Handy Expense dla mobile  to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych. Dzięki temu że, użytkownik ma możliwość zdefiniowania kategorii wydatków i waluty w jakiej będą wprowadzane Handy Expense staje się także doskonałym asystentem podróży. Trzeba pamiętać, że Handy Expense za free nie jest dostępny, wersja testowa pozwala na 14 dni darmowego użytkowania. W Handy Expense niestety bez PL menu raport końcowy na temat wydatków można wysłać za pomocą email lub sms. Aby skorzystać z Handy Expense free download wystarczy kliknąć przycisk pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Converter for Windows Mobile Smartphone

  Aplikacja Handy Converter od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Windows Mobile.

 • Calcium 1.20 (Symbian S60 1st/2nd edition)

  Prosty w użyciu kalkulator, będący jak podaje producent połowę szybszą alternatywą dla standardowej aplikacji wbudowanej w telefon z Symbianem.

 • FuzzySchedule 1.0

  Kolejna aplikacja pod nazwą FuzzySchedule znanego producenta Vincent Collura jest swoistą propozycją szybkich notatek na każdą porę dnia.

 • SimpTimer 1.0 (WM 2003, 5/6)

  Aplikacja SimpTimer to nie wielki program, który służy jako podręczny stoper na systemy Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Expense (UIQ) 3.0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ