Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Expense S60 3rd Edition 3.01 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 408 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 242

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Expense S60 3rd Edition 3.01 - Mobile

Handy Expense dla mobile  to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych. Dzięki temu że, użytkownik ma możliwość zdefiniowania kategorii wydatków i waluty w jakiej będą wprowadzane Handy Expense staje się także doskonałym asystentem podróży. Trzeba pamiętać, że Handy Expense za free nie jest dostępny, wersja testowa pozwala na 14 dni darmowego użytkowania. W Handy Expense niestety bez PL menu raport końcowy na temat wydatków można wysłać za pomocą email lub sms. Aby skorzystać z Handy Expense free download wystarczy kliknąć przycisk pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • ChatAccounts

  ChatAccounts to kolejna aplikacja stworzona na Windows Mobile przez znanego programistę Vincent Collura, służąca do zapisywania i katalogowania informacji na temat różnych kont w internecie.

 • My Moon Calendar 1.03

  Kalendarz księżycowy umożliwiający sprawdzenie dokładnej fazy księżyca w dowolnym dniu, czas jego widoczności na niebie i odległość od Ziemi.

 • WorldMate Live Symbian UIQ

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.

 • Nokia Multiscanner 1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Nokia Multiscanner to łatwa w użyciu aplikacja pozwalająca wykorzystać aparat cyfrowy w telefonie jako skaner do rozpoznawania tekstu. Jak się okazuje wystarczy wykonać zdjęcie a następnie użyć odpowiedniej opcji w menu aby tekst został rozpoznany.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Expense S60 3rd Edition 3.01 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ