Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Converter for UIQ 3.0 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Paragon Technologie GmbH
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 225 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 314

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Handy Converter for UIQ 3.0 - Mobile

Aplikacja Handy Converter dla mobile od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60. Handy Converter bez PL menu jest programem odznaczającym się dość dużymi możliwościami, mimo tego że nie jest w języku polskim a jego licencja nie jest całkowicie darmowa - intuicyjna budowa oraz prostota sprawią, że na pewno znajdzie zastosowanie wśród szerokiego grona użytkowników. Obsługuje konwersję m.in. walut, oraz jednostek długości, temperatury, objętości, powierzchni i innych. Rzadką ciekawostką jest fakt, że Handy Converter wyposażono w bazę miar ubrań, męskich, damskich, dziecięcych oraz rozmiarów butów w znaczeniu międzynarodowym. Handy Converter za free możesz pobrać na naszej stronie. Aby skorzystać z Handy Converter free download kliknij przycisk pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Visual Countdown 1.0.3

  Znudzony czekaniem na coś? Visual Countdown jest stosunkowo nową aplikacją, która urozmaici twój czas czekając na pewne zdarzenie.

 • My Last Cigarette

  Ciekawa aplikacja, która może okazać się pomocna wszystkim osobom które chcą rozprawić się z nałogiem palenia.

 • Flying Money Manager 1.6.4

  Aplikacja Flying Money Manager na telefon stanowi świetną propozycję dla osób planujących skrupulatnie zarządzać swoim domowym budżetem.

 • Alarm+ S60v2 1.0.2

  Alarm+ na telefon to rozbudowany cyfrowy budzik posiadający liczne przydatne funkcje. Pozwala ustawić odrębny dźwięk dla każdego alarmu, minimalny czas dzwonienia, a także czas drzemki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Converter for UIQ 3.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ